کروز کنترل اچ سی کراس نوهازارد - فابریک – بک لایت دار

کروز کنترل اچ سی کراس (علت تولید محصول نوهازارد)

کروز کنترل اچ ۳۰ کراس سیستمی است که توسط راننده در هنگام رانندگی و با برخورداری از امکان تنظیم سرعت مناسب با در نظر داشتن حداکثر سرعت مجاز در مسیرهای طولانی بکار می رود کروز کنترل اچ سی کراس امکان تثبیت سرعت خودرو در شرایط مختلف بدون استفاده از پدال گاز را فراهم می کند .
بر روی خودرو H30 cross به صورت فابریکی کروز کنترل وجود ندارد. به این معنی که در کارخانه نه تنها بر روی کامپیوتر خودرو کروز کنترل تعریف نشده بلکه دسته سیم و همچنین دکمه روی فرمان نیز تعبیه نشده است. به همین دلیل شما برای داشتن کروز کنترل بر روی خودرو ی خود نیاز به دسته سیم ، برد و دکمه روی فرمان دارد.
اچ سی کراس امکان نصب سوئیچهای کروز کنترل روی فرمان خودرو را به شما می دهد. حتی در برخی مدلهای تولیدی در کشور چین که با موتور نیسان تولید شده مجهز به کروز کنترل با سوئیچ رو فرمانی می باشد.
اما متاسفانه سوئیچهای ساخته شده دارای اشکالاتی از جمله پاک شدن نوشته ها در طی زمان و عدم پیش بینی لیمیتر و حافظه دائم می باشد. همچنین کلیدهای طراحی شده توسط کارخانه دانگ فنگ برای اچ سی کراس بک لایت ندارند و استفاده از آنها را در شب مشکل می نماید.
Description: سامانه چندمنظوره نیوفیس کروز کنترل اچ سی کراس
سوئیچ اصلی کروز کنترل و مشکل پاک شدن نوشته ها
ایران کلاچ در سال 1395 پس از درک این مشکل دست به کار طراحی محصولی مناسب برای این خودرو شد و در دو مرحله ابتدا با بهره گیری از سوئیچ فابریک و سپس ارائه محصول نوهازارد مشکل کروز کنترل این خودرو را از اساس حل نمود.
از آنجا که برای عبور سیمهای سوئیچ کروز کنترل از روی فرمان به برد کنترلی باید حتما سیمها از داخل فنر ساعتی خودرو عبور کنند و از طرفی در فنر ساعتی امکان عبور هیچ سیمی وجود ندارد، دو حالت وجود دارد.
فنر ساعتی خودرو را با محصولی دیگر که سیمهای بیشتری را عبور می دهد عوض کنیم.
با استفاده پروتکلهای پیشرفته کامپیوتری از جمله Lin  از طریق سیمهای موجود و بی خطر مثل مولتی مدیا اطلاعات بصورت مولتی پلکس از فنر ساعتی خارج شوند.
روش اول بسیار خطرناک است چرا که پس از تعویض فنر ساعتی امکان تست مجدد ایربگ خودرو وجود ندارد و خطرات جدی ایمنی را برای خودرو ایجاد می کند.
ایران کلاچ با همکاری گروه بازرگانی دانش محور امیری(AET ) و شرکای خارجی خود محصولی پیشرفته را بدون دستکاری در فنر ساعتی و غربیلک فرمان خودرو ارائه نمود. در نتیجه چهار خاصیت مهم ارزانی ، ایمنی فوق العاده و زیبایی و نصب سریع و آسان همزمان بدست آمد.

سامانه چندمنظوره نیوفیس    H30 Cross DongFeng Cruise Controlمدل نوهازارد (زیبای بی خطر)

کروز کنترل فابریک اچ سی کراس مدل نوهازارد آخرین پرچم دار ایران کلاچ در حوزه کروز کنترل است. این محصول نقطه تلاقی تکنولوژی با زیبایی است. از یک طرف بدون هرگونه دخالت در فنر ساعتی خودرو و حتی باز کردن غربیلک فرمان کروز کنترل نصب می شود  و از این حیث کاملا بی خطر است  و از طرفی مجهز به بک لایت چراغ نشانگر پشت آمپر استاندارد (رنگ آبی) و همچنین چراغهای نشانگر روی سوئیچ کروز می باشد. دکمه مجزای لیمیتر، دزدگیر کدینگ پیشرفته، حافظه دائم و... همه از امکانات نسخه 1.01 این محصول است.
ارتباطات بین المللی ایران کلاچ در حوزه کروز کنترل و امکان اجرای پروژه های مشترک با کمپانیهای بزرگ دنیا از جمله شرکت LP دانمارک که ایران کلاچ نماینده انحصاری آن در خاورمیانه است، باعث شده تا جفت ایران کلاچ /AET نه تنها در کشور که در قاره کهن بی رقیب باشد.
در طراحی کروز کنترل اچ سی کراس نوهازارد (زیبای بی خطر)آخرین پرچم دار ایران کلاچ در حوزه کروز کنترل با بهره گیری از جدیدترین اختراع گروه بازرگانی دانش محور امیری امکاناتی خارف العاده به این کروز داده شده و عملا این محصول را تبدیل به یک انتخاب 5 ستاره برای مشتاقان این خودرو زیبا نموده است .
در حالیکه در محصولات موجود در بازار عمدتا با دستکاری یا تعویض فنر ساعتی خودرو امکان نصب سوئیچهای کروز کنترل فراهم می شود، در مدل نوهازارد یا همان زیبای بی خطر، هیچ تغییر و یا دستکاری در فنر ساعتی صورت نمی گیرد .
حتی برای نصب این محصول نیاز به بازکاری فرمان خودرو نیز نیست .
تا قبل از این محصول بزرگترین مشکل کروز کنترلهای تولید شده برای اچ سی کراس تغییر یا تعویض فنر ساعتی خودرو بود که بدلیل عبور سیمهای ایربگ خودرو از فنر ساعتی و از طرفی عدم امکان تست ایربگ بعد از تغییرات در فنر ساعتی مشکل ایمنی بسیار خطرناک ممکن بود برای خودرو پیش بیاید .
در مدل نوهازارد یا زیبای بی خطر این مشکل از اساس حل شده است. تغییری در فنر چرخشی لازم نیست کلیه ارتباطات لازم فقط از طریق دو سیم سوِیچ مولتی مدیای قبلی صورت می پذیرد .
به عبارت دیگر محصول جدید ایران کلاچ با همکاری گروه بازرگانی دانش محور امیری یک کروز کنترل ۵ ستاره را برای دوستداران خودرو اچ‌سی کراس h30 cross روانه بازار نموده است و در یک کلام هر آنچه از یک محصول بی نقص انتظار دارید در کروز کنترل نوهازارد می بینید .
اختراع جدید گروه بازرگانی دانش محور امیری ضمن اینکه به ایران کلاچ این امکان را داد تا محصول کروز کنترل اچ سی کراس را بدون تغییر در فنر چرخشی استاندارد کمپانی دانگ فنگ بسازد، بااعث کاهش چشمگیر قیمت در مقایسه با رقبای قبلی و از طرفی ایمنی فوق العاده را به ارمغان آورد .
ارسال داده های سوئیچ مولتی مدیا و سوئیچ کروز کنترل همراه با بک لایت و چراغهای نشانگر روشن بودن و فعال بودن کروز کنترل فقط از طریق سوکت قبلی سوئیچ مولتی مدیا در این کروز اتفاق می افتد. این اختراع منجر به یک شاهکار شد و‌به همین دلیل به پیشنهاد ایران کلاچ اسم نوهازارد یا همان زیبای بی خطر برای این کروز کنترل انتخاب شد.
کروز کنترل نوهازارد اچ سی کراس مجهز به لیمیتر نیز می باشد. دارای یک حافظه دائم و یک حافظه موقت است. همچنین آخرین سامانه دزدگیر کدینگ روی آن فعال است. تمامی اتصالات بصورت فابریک بوده و در عین قیمت بسیار مناسب با کیفیت بی نظیر خود زیبایی و قابلیتی دو چندان به خودرو شما می بخشد .
گارانتی تعویض بی قید و شرط دوساله ایران کلاچ و تولید در خط تولید بی نقص این شرکت جای هیچ نگرانی برای مشتریان مشکل پسند و سختگیر باقی نگذاشته است .
از طرفی ایران کلاچ دارنده گواهی فن آورانه از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران می باشد.
کروز کنترل اچ سی کراس نوهازارد(زیبای بی خطر) یکی از محصولات متمایز و برتر شرکت ایران کلاچ  بوده که بیش از 100 هزار کیلومتر تحت تستهای رانشی قرار گرفته است و در طراحی آن از الگوریتمهای هوشمند تطبیقی استفاده شده است به قسمی که کارکرد این سیستم را در مودهای مختلف عملکردی بی نظیر می سازد.  برخورداری از نمایشگر کروز در سوییچ ها بدون تعویض فنر ساعتی استاندارد خودرو و بازکاریغربیلک فرمان، دارا بودن آپشن لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ، با هدف افزایش ضریب ایمنی خودرو شما در مواجهه با سرقت با کیفیت عملکردی فوق العاده و قابلیت اطمینان بالا، حافظه دائم (تنها محصول مجهز به این قابلیت) وموقت، نصب یدون خدشه در درخت سیم خودرو، از جمله ویژگی های این سیستم جدید هستند
علاوه بر این سیستم یاد شده مجهز به تکنولوژی استفاده از داده ها از طریق CAN BUS بوده و جهت اخذ سیگنال های دور موتور ، سرعت، موقعیت پدال گاز، دنده و … نیازی به سیم کشی های غیراستاندارد نمی باشد .
در برخی نمونه های موجود در بازار با تعویض فنر ساعتی لطمات جبران ناپذیری به خودرو وارد می آورند که متاسفانه روزانه شاهد آن هستیم.

توضیحات تکمیلی

بک لایت

با نصب این سیستم‌ هر ده کلید روی فرمان شامل ۵ کلید کروز و ۵ کلید سوئیچ audio مجهز به بک‌لایت خواهند شد .

کلید مجزای لیمیتر

در این سیستم یک کلید مجزا برای لیمیتر تعبیه شده است .
اینکار سهولت استفاده از کروز کنترل را دو چندان کرده است .

دارای یک حافظه ثابت و یک حافظه موقت

دسترسی به حافظه موقت با دکمه res و دسترسی به حافظه دائم با ۵ ثانیه نگه داشتن دکمه res صورت می گیرد .

عدم دستکاری فنر چرخشی CLOCK SPRING

عدم هرگونه دستکاری در فنر چرخشی استاندارد خودرو و ارسال و دریافت اطلاعات فقط از طریق دو‌سیم مربوط به سوئیچ مولتی مدیا در فنر چرخشی
نتیجه این‌موضوع ایمنی بسیار زیاد و کاهش قیمت چشمگیر خواهد بود .

مجهز به آخرین نسخه دزدگیر کدینگ

دزدگیر کدینگ‌ نوعی محافظت از خودرو بدنبال دارد که با فعال کردن آن خودرو گاز نمی خورد. برای غیر فعال شدن و عادی شدن رفتار خودرو باید کد رمز از پیش تعریف شده ای را به کروز کنترل داد

کروز کنترل اچ سی کراس نوهازارد - ویژگی های افزوده شده

افزوده شدن کلید مستقل لیمیتر سرعت
بک لایت دار شدن کلیه کلیدهای کروز و سمت مالتی مدیا(سفید یخی)
تعویض کلیدهای سمت مالتی مدیا بصورت بک لایت دار شده
با کیفیت عملکردی بسیار عالی  
دو سال گارانتی تعویض بدون قید و شرط
عدم محو شدن نوشته های روی کلید
پکیج برد میکروکنترلی کلید ها در داخل کلیدها
همراه با قابلیت فعال سازی لوگوی جلوآمپر کروز بصورت استاندارد (رنگ آبی)
این سیستم برای اچ سی کراس دارای کدینگ دزدگیر میباشد که امنییت خودرو را بسیار بالا میبرد.
برای نصب دستگاه تمامأ از سوکتهای فابریک استفاده می گردد.
دستگاه نصب شده علاوه بر کروز کنترل دارای سیستم محدود کننده سرعت یا (لیمیتر) نیزمی باشد.
چراغ نمایشگر کروز کنترل در داخل کلید کروز روشن می شود. این چراغ در حالت لیمیتر به صورت چشمک زن خواهد بود.
دستگاه دارای دو سال ضمانت بی قید و شرط می باشد
بک لایت برای هر ده کلید
نمایشگر کروز، لیمیتر و دزدگیر در سوییچ ها بصورت چند حالته
نشانگرهای روشن بودن و فعال بودن کروز و امکان فعال نمودن نشانگر پشت آمپر بصورت فابریک (رنگ آبی)
رنگ مشکی صدفی براق با زیبایی بی نهایت
دارای لیمیتر  
دارای دزدگیر پیشرفته کدینگ
افزوده شدن سیستم دزدگیر کدینگ جهت افزایش ضریب ایمنی خودرو شما در مواجهه با سرقت با کیفیت عملکردی فوق العاده و قابلیت اطمینان بالا
تنها محصول کروز کنترل اچ سی کراس دارای حافظه دائم
حافظه موقت یعنی قابلیت بازگشت به آخرین سرعت ذخیره شده در حافظه در سرعتهای بالای 10 کیلومتر در ساعت(کلید رزیوم)
کاملا بی خطر بر خلاف محصولات حاضر در بازار .
محصول بصورت سوکت فابریک و برای کلیه مدلهای یورو 4 و یورو 5 قابل نصب می باشد .
بهینه سازی عملکرد کروز کنترل در تثبیت سرعت، تعویض دنده ها و بهبود فوق العاده عملکرد لیمیتر سرعت با استفاده از الگوریتم هوشمند تطبیقی
بهینه سازی عملکرد کروز کنترل در تثبیت سرعت، تعویض دنده ها و بهبود فوق العاده عملکرد لیمیتر سرعت با استفاده از الگوریتم هوشمند تطبیقی بخصوص در سربالاییها و تغییرات شیب جاده
قابلیت شناسایی انحصاری
طراحی مطابق با استاندارد جهانی صنعت خودرو
امکان ثابت ماندن سرعت HC Cross در شرایط مختلف رانندگی
دارای کاهش و افزایش سرعت بصورت دستی
کاهش مصرف سوخت در رانندگی خارج شهر
قابلیت کارکرد در حالتهای عادی و کروز کنترل و لیمیتر
راحتی و ارامش هنگام رانندگی و عدم فشردن ممتد پدال گاز و جلوگیری از خستگی عضلات پا
ثابت ماندن سرعت در بزرگراه و عدم جریمه شدن توسط پلیس
مدت زمان نصب تقریبی نیم ساعت
دارای تاییده های کیفی و استانداردهای مرتبط
نصب فابریک با بهره گیری از تکنولوژی can
رنگ های موجود :مشکی

مشخصات خودرو اچ سی کراس به نقل از ویکی پدیا

اچ سی کراس در یک نمای زیبا
دانگ فنگ اچ۳۰  اچ کراس خودرویی هاچ‌بک کراس شبیه شاسی بلند، محصول شرکت دانگفنگ موتورز چین است که در فروردین ۱۳۹۵توسط ایران خودرو  به ایرانیان معرفی شد. این خودرو مدل هاچ‌بک کراس مدل H30 (نسخهٔ هاچ‌بک معمولی آن که در ایران وجود ندارد) و مدل S30 (که نسخهٔ سدان این خودرو می‌باشد) است؛ و این خودرو توسط شرکت ایران خودرو در فروردین سال ۱۳۹۵ در ایران معرفی و در خرداد ماه همان سال فروش آن به صورت پیش فروش آغاز شد. این خودرو نوعی هاچ‌بک کراس پنج درب (شامل صندوق عقب) می‌باشد که پلتفرم مشترکی با پژو ۳۰۸ و سایر سری اتاق سه پژو دارد. در ابتدای معرفی این خودرو به بازار ایران بر اساس تصاویر مردم فکر می‌کردند که این خودرو شاسی بلند ویا کراس اوور است ولی بعد از رونمایی در نمایشگاه‌های خودرو متوجه موضوع شدند. این اتفاق هم بخاطر عدم اطلاع ایرانیان از مفهوم واژه کراس در انتهای نام این خودرو و تشابه این خودرو با کراس اوورها است. هاچ‌بک کراس نوعی از کلاس بدنه خودرو است که ابعاد آن کمی بزرگتر است و در برخی از سیستم‌ها مانند هندلینگ، سیستم تعلیق ارتقا داده شده و نیز تجهیزاتی مانند باربند، فلاپ‌های مشکی دور درها و سپرها اضافه می‌شود و به نسبت کمی از سایر هاچبک‌ها برای جاده‌های خاکی مناسب است .
دانگ فنگ اچ سی کراس را نمی‌توان خودرویی کاملاً چینی دانست. این خودرو نوعی محصول مشترک دانگفنگ موتورز و گروه پژو-سیتروئن (PSA) می‌باشد که اتاق آن توسط دانگ فنگ با پلت فرم سری ۳ اتاق پژو و موتور TU5 پژو ۲۰۶ می‌باشد. یکی از عمده‌ترین مشکل پژو ۲۰۶ نبودن فضای کافی برای سرنشینان عقب و صندوق عقب می‌باشد. همچنین مشکل دیگر آن تقه زدن و به زور و به همراه تقه معکوس کشیدنش می‌باشد. همچنین در هنگام رانندگی زیاد تند تند فعال شدن فن این خودرو می‌باشد. ایران خودرو نیز با عرضه این خودرو توانست این مشکلات را رفع و جایگزین کند. در کل اچ سی کراس را می‌توان خودرویی با اصالت چینی و فرانسوی جایگزین پژو ۲۰۶ اتومات با فضای پای بیشتر سرنشینان عقب و فضای صندوق بیشتر با همان مشخصات و امکانات بیشتر دانست.
در مدل تیپ ۶ پژو ۲۰۶ به علت مشکلاتی که در گیربکس داشت استقبال آنچنانی نشد. در مدل‌های دنده دستی مشکلاتی چون فضای کم سرنشینان عقب وفضای کم صندوق عقب بود ونیز فن این خودرو تند تند شروع به کار می‌کند اما باز هم به خاطر ظاهر جذاب و کیفیت خوب فروش بالایی دارد. برای رفع فضای صندوق عقب مدل اس دی ساخته شد اما دیگر مشکلات رفع نشد. ایران خودرو در سال نود و یک تولید تیپ۶ این خودرو را متوقف کرد و در آن زمان خودروی اتوماتیک در این رده قیمتی رنو تندر ۹۰ بود که به خاطر نداشتن ظاهر جذاب استقبالی از آن نشد و نیز برخی مواقع در بازار پژو ۲۰۶ تا پنجاه میلیون تومان معامله می‌شد. در سال نود وچهار خودروهایی اتوماتیک در این رده قیمتی وارد بازار شدند که ایران خودرو تصمیم گرفت خودرویی با رقابت سخت به بازار عرضه کند که این خودرو با امکانات رفاهی بیشتر به بازار عرضه شد و استقبال بسیار خوبی از این خودرو شد .
این خودرو به موتور ۱٫۶ لیتری TU5 مورد استفاده در پژو ۲۰۶ تیپ پنج وشش (مدل‌های وی ۸، وی۹، وی۲ در مدل اس دی)، رانا، سمند TU5 (بیشتر مدل‌های وارداتی)، پژو پارس LX ، پژو 405 SLX (در برخی مدل‌های GLX هم نصب شده‌است) مجهز است. حداکثر قدرت این موتور ۱۰۵ اسب بخار، با حداکثر گشتاور ۱۴۲ نیوتون متر و حداکثر دور مجاز rpm ۵۷۵۰ است. جعبه دنده این خودرو اتوماتیک ۴ دنده با قابلیت‌های اسپرت، جاده برفی ،O/D یا Over Drive (استپ گیت یا قابلیت سنگین کردن دنده که خودرو فقط با سه دنده حرکت می‌کند) و حرکت در سربالایی ساخت آیسین ژاپن می‌باشد. البته بعضی از مدل‌ها که در ایران نیست قابلیت تیپ ترونیک نیز می‌باشد. سیستم تعلیق جلو این خودرو از نوع مک فرسون و سیستم تعلیق عقب آن از نوع مستقل می‌باشد. شتاب صفر تا صد این خودرو بر اساس اعلام شرکت ایران خودرو ۱۲٫۵ ثانیه می‌باشد؛ و بر اساس تست در نواحی کوهستانی در ایران حدود ۱۴ ثانیه بوده ولی در بهترین شرایط به کمتر از ۱۰ ثانیه نیز می‌رسد .
از امکانات این خودرو می‌توان به سقف بازشو برقی(سانروف)، سیستم صوتی تصویری با بلوتوث و دکمه‌ای کنترلی روی فرمان و به همراه نویگیشن فعال، سیستم تهویه اتوماتیک، تنظیم چهار حالتهفرمان  (بالا، پایین، جلو، عقب)، آینه‌های جانبی راهنما دار با سیستم گرمایشی (با توجه به امکانات اعلام شده در سایت ایران خودرو)، جا عینکی، اسپویلر، صفحه نمایش چند منظوره با کامپیوتر سفر چراغ‌های مطالعه جلو و عقب، قطعات تزئینی طرح فیبر کربن، غربیلک فرمان چرمی، قطعات کرومی در سپرهای جلو و عقب، رینگ اسپرت آلومینیومی ۱۶ اینچ، تودوزی پارچه‌ای توری مانند دو رنگ می‌توان اشاره کرد. چراغ‌های جلو هالوژن با عدسی و چراغ خطر عقب دو تکه آن کریستالی _ LED است . این خودرو در سایر کشورها به کروز کنترل و گرم کن صندلی نیز مجهز است و در ایران نصب نمی‌شود و جای خالی آن در قسمت سمت راست فرمان و پایین کنسول کنار صندلی دیده می‌شود که قابل نصب است.
امکانات ایمنی این خودرو شامل چهار کیسه هوا در مدل دنده اتوماتیک و دو کیسه هوا در مدل دنده دستی، قفل اتوماتیک درب‌ها هنگام شروع حرکت، ترمزهای جلو دیسکی خنک شونده، ترمز عقب دیسکی ، کروز کنترل ،دوربین و سنسور دنده عقب ،ABS و EBD می‌باشد .
طراحی این خودرو شباهت به سری اتاق سه پژو می‌باشد. در دور تا دور این خودرو از فلاپ‌های مشکی رنگی استفاده شده‌است که برای جاده‌های خاکی بهتر است و از مزیت این فلاپ‌ها می‌توان به نیاز نبودن رنگ شدن خودرو پس از ضربه کوچک یا مالیده شدن اشاره کرد که در موارد مالیدگی یا ضربه‌های کناری به بدنه مؤثر است. طراحی ظاهری این خودرو آنچنان به روز و جدید نیست ولی تا حدی راضی‌کننده بوده و از رقیب خود رنو ساندرو استپ وی و برلیانس c3 کراس کمی بهتر است که خطوط شکسته قدیمی در آن وجود ندارد و برخی افراد ظاهر آن را می‌پسندند و برخی نمی‌پسندند. طراحی داخلی آن به نسبت خوب است ولی برخی دکمه‌ها و صفحه‌های نمایش در جای خود قرار نگرفته‌اند
پژو ۲۰۶ در مقایسه با بسیاری از تولیدات داخلی چهره‌ای جذاب و امروزی تر دارد اما تناسبی که در پژو ۲۰۶ مشاهده می‌شود در طراحی خارجی h30 cross به چشم نمی‌خورد .
به لحاظ طراحی داخلی فرم داشبورد پژو 206 پذیرای امکانات جدیدی مانند صفحه نمایش لمسی و کلیدهای کنترلی جدید نیست و با وجود استفاده از خطوط منحنی مناسب باز هم چهره‌ای قدیمی را از خود به نمایش میگذارد. افزون بر این یکی از ایرادات اصلی پژو ۲۰۶ فضای بسیار کوچک صندلی‌های عقب است که نشستن را برای سرنشینان بزرگ جثه مشکل می‌کند. در مقابل h30 cross با داشتن سانروف، صفحه نمایشی لمسی (6.5 اینچی) با قابلیت پخش فایل‌های تصویری و سیستم رهیاب و گرمکن‌های آینه‌‌های بغل نسبت به پژو ۲۰۶ مجهزتر است و به دلیل قابلیت تاشو صندلی‌های عقب فضای ذخیره‌سازی بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد .
پژو ۲۰۶ تیپ 5 و h30 cross هر دو به پیشرانه‌های TU5 مجهز هستند.در مجموع می‌توان گفت که پژو 206 اگرچه به لحاظ امکانات نسبت به h30 cross ضعیف تر است اما از حیث طراحی جلوه زیباتری دارد. در مقابل h30 cross برای خریدارانی که به دنبال خودرویی با امکانات به روزتر هستند گزینه مناسب تری به نظر می‌رسد.

 

کروز کنترل، لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ اچ سی کراس نوتاش صنعت

کروز کنترل، لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ اچ سی کراس نوتاش صنعت

محصولی با کیفیت عالی و بی نظیر از گروه صنعتی تولیدی نوتاش صنعت در برگیرنده کلیدهای فابریک بر روی غربیلک فرمان و یونیت پردازنده پرقدرت ST ، قابل نصب در نمایندگی های رسمی شرکت نوتاش صنعت www.notashan.org www.instagram.com/notash.sanate.arian

کروز کنترل، لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ اچ سی کراس نوتاش صنعت

کروز کنترل، لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ اچ سی کراس نوتاش صنعت

محصولی با کیفیت عالی و بی نظیر از گروه صنعتی تولیدی نوتاش صنعت در برگیرنده کلیدهای فابریک بر روی غربیلک فرمان و یونیت پردازنده پرقدرت ST ، قابل نصب در نمایندگی های رسمی شرکت نوتاش صنعت www.instagram.com/notash.sanate.arian

کروز کنترل، لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ نیوفیس اچ سی کراس نوتاش صنعت

کروز کنترل، لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ نیوفیس اچ سی کراس نوتاش صنعت

محصولی با کیفیت عالی و بی نظیر از گروه صنعتی تولیدی نوتاش صنعت در برگیرنده کلیدهای فابریک بر روی غربیلک فرمان و یونیت پردازنده پرقدرت ST ، قابل نصب در نمایندگی های رسمی شرکت نوتاش صنعت www.instagram.com/notash.sanate.arian

کروز کنترل، لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ نیوفیس اچ سی کراس نوتاش صنعت

کروز کنترل، لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ نیوفیس اچ سی کراس نوتاش صنعت

محصولی با کیفیت عالی و بی نظیر از گروه صنعتی تولیدی نوتاش صنعت در برگیرنده کلیدهای فابریک بر روی غربیلک فرمان و یونیت پردازنده پرقدرت ST ، قابل نصب در نمایندگی های رسمی شرکت نوتاش صنعت www.instagram.com/notash.sanate.arian

کروز کنترل، لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ نیوفیس اچ سی کراس نوتاش صنعت

کروز کنترل، لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ نیوفیس اچ سی کراس نوتاش صنعت

محصولی با کیفیت عالی و بی نظیر از گروه صنعتی تولیدی نوتاش صنعت در برگیرنده کلیدهای فابریک بر روی غربیلک فرمان و یونیت پردازنده پرقدرت ST ، قابل نصب در نمایندگی های رسمی شرکت نوتاش صنعت www.instagram.com/notash.sanate.arian

کروز کنترل، لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ نیوفیس اچ سی کراس نوتاش صنعت

کروز کنترل، لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ نیوفیس اچ سی کراس نوتاش صنعت

محصولی با کیفیت عالی و بی نظیر از گروه صنعتی تولیدی نوتاش صنعت در برگیرنده کلیدهای فابریک بر روی غربیلک فرمان و یونیت پردازنده پرقدرت ST ، قابل نصب در نمایندگی های رسمی شرکت نوتاش صنعت www.instagram.com/notash.sanate.arian

کروز کنترل، لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ نیوفیس اچ سی کراس گروه صنعتی نوتاش صنعت

کروز کنترل، لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ نیوفیس اچ سی کراس گروه صنعتی نوتاش صنعت

محصولی با کیفیت عالی و بی نظیر از گروه صنعتی تولیدی نوتاش صنعت در برگیرنده کلیدهای فابریک بر روی غربیلک فرمان و یونیت پردازنده پرقدرت ST ، قابل نصب در نمایندگی های رسمی شرکت نوتاش صنعت www.instagram.com/notash.sanate.arian

کروز کنترل، لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ نیوفیس اچ سی کراس گروه صنعتی نوتاش صنعت

کروز کنترل، لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ نیوفیس اچ سی کراس گروه صنعتی نوتاش صنعت

محصولی با کیفیت عالی و بی نظیر از گروه صنعتی تولیدی نوتاش صنعت در برگیرنده کلیدهای فابریک بر روی غربیلک فرمان و یونیت پردازنده پرقدرت ST ، قابل نصب در نمایندگی های رسمی شرکت نوتاش صنعت www.instagram.com/notash.sanate.arian

کروز کنترل، لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ نیوفیس اچ سی کراس گروه صنعتی نوتاش صنعت

کروز کنترل، لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ نیوفیس اچ سی کراس گروه صنعتی نوتاش صنعت

محصولی با کیفیت عالی و بی نظیر از گروه صنعتی تولیدی نوتاش صنعت در برگیرنده کلیدهای فابریک بر روی غربیلک فرمان و یونیت پردازنده پرقدرت ST ، قابل نصب در نمایندگی های رسمی شرکت نوتاش صنعت www.instagram.com/notash.sanate.aria

کروز کنترل، لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ نیوفیس اچ سی کراس گروه صنعتی نوتاش صنعت

کروز کنترل، لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ نیوفیس اچ سی کراس گروه صنعتی نوتاش صنعت

محصولی با کیفیت عالی و بی نظیر از گروه صنعتی تولیدی نوتاش صنعت در برگیرنده کلیدهای فابریک بر روی غربیلک فرمان و یونیت پردازنده پرقدرت ST ، قابل نصب در نمایندگی های رسمی شرکت نوتاش صنعت www.instagram.com/notash.sanate.arian